Ve čtvrtek s krásným datem 19.9.2019 jsme uvítali v našem Domově vzácnou návštěvu – Miss Czech Republic 2019 Denisu Spergerovou.  Přijela za námi, popovídat si jak s malými dětmi, tak se skoro dospělými, abychom se dozvěděli, co všechno obnáší soutěž Miss, co všechno musí dívky umět, kde všude byly a co se všechno musely pro soutěž naučit.  
No a protože Denisa vyhrála Miss v České republice, bude nás reprezentovat i na soutěži Miss World, kde se sejdou missky z celého světa.
Jak nám, hlavně velkým holkám, Denisa prozradila, měří 182 centimetrů, má ráda italskou a asijskou kuchyni, chce předávat lidem pozitivní energii a být pro ně vzorem. Chce se i dál věnovat modelingu, dostudovat, cestovat, najít si dobrou práci a mít spokojenou rodinu.
Denisa byl strašně milá, prohlédla si náš celý domov, pochválila naše pokoje, přinesla všem dětem dárky a sladkosti, hrála si s malými dětmi a nám, větším a taky tetám a dokonce i strejdům, půjčila tu pravou missí korunku krásy.
Focení a podpisování nebralo konce.  Všichni máme s Denisou krásné fotky.  
A protože byla krásná a milá, budeme jí držet moc a moc palce, aby nejenom vyhrála i v Miss World, ale aby zůstala porád taková sympatická a usměvavá.  

Tak Deniso, do toho!!