Co nás trápí - DD Žíchovec

Naši partneři


Zřizovatel

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Co nás trápí

Neustále snažíme shromažďovat jak prostředky finanční na dětské tábory, kroužky, školní výlety a ozdravné pobyty, volnočasové aktivity, tak prostředky materiální. Pomohou nám jakékoli školní pomůcky, sportovní, turistické, domácí  i  kuchyňské potřeby, zachovalé oblečení, nové boty, spodní prádlo a cokoli vás napadne  jiného.
Pokud nám můžete pomoct aspoň malou finanční částkou, nebo jakýmkoliv výše uvedeným materiálem, budeme velice rádi. Sháníme finanční prostředky na přirozené potřeby dětí, aby nebyly ochuzeny o letní tábory a hlavně na podporu našich Projektů.
Možností, jak nám pomoci, je více a vždy nejde jen o peníze. Vážíme si  jak finanční, tak materiální pomoci dětem. Tu pak co nejlépe využijeme.  Aktuálně zde můžete sledovat, jaká forma sponzorství je pro nás aktuálně  nejdůležitější:
A) sponzorování dítěte –  získané prostředky jsou  využívány zejména na školní potřeby. Každé dítě má také svůj účet, na  který můžete přispět. Tyto finance se zde šetří až do odchodu daného  dítěte do života. Sami si dovedete jistě představit, jak může být každá  koruna důležitá.

B) sponzorování domova  -  pravidelně zajišťujeme zimní a letní pobyty dětí. Uvítáme jakoukoliv  pomoc a nabídku. Materiální vylepšení domova a příspěvky na sportovní  nebo kulturní akce, které pořádáme, jsou pro nás stejně důležité. Děti  mají pocit plnohodnotnosti, mají motivaci a krásné vzpomínky! Můžete  také podpořit všechny naše projekty -Netradičně tradiční sportování, Jak  se žije za plotem, Tradiční vaření a pečení, Sběr bylin, Krása z hlíny,  Kroužek dovedných ručiček, Netradiční hraní s plasty, Cesta kolem  světa......

C) materiálně – vše, co  vás napadne: od drogerie a potřeb do domácnosti přes nové oblečení a  obuv, věcné ceny do soutěží, až po sportovní vybavení apod.
Všem děkujeme předem za pomoc!!
Mgr. Josef Peiker   
724 395 913
Žíchovec 17 383 01 Prachatice  
reditel@ddzichovec.cz
Najdete nás zde
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky