Sedmička pro nás byla šťastným dnem – dostali jsme na každou z našich čtyř rodinných skupin novou pračku a sušičku od firmy BEKO !!!

A jak se to stalo? Měli jsme štěstí, nebo to byla náhoda?  Posuďte sami….

Dlouhodobě spolupracujeme s Nadačním fondem Veroniky Kašákové. Veronika u nás již jednou byla na návštěvě a my se těšíme na její další. A protože jsme s NF v kontaktu, překvapila nás otázka, jestli bychom do našeho Domova nepotřebovali nějakou elektroniku. A protože náš pan ředitel i paní ekonomka uvažovali pro rok 2019 s nákupem a výměnou praček a sušiček (to víte, už mají něco za sebou, nebudeme si říkat kolik věcí si pořád pereme a tudíž i sušíme…), zkusili jsme Nadačnímu fondu navrhnout pračku a sušičku. A světe div se – nedostali jsme jen jednu a jednu, ale rovnou čtyři a čtyři, aby mohla být vybavena každá naše rodinka !!!

Je to samozřejmě obrovská zásluha Nadačního fondu Veroniky Kašákové ve spolupráci s firmou BEKO, a my bychom jim chtěli alespoň touto cestou strašně moc poděkovat.

Teď se jenom musíme naučit s tetami a strejdy oba přístroje obsluhovat, vždyť i to budeme v životě po odchodu z Domova potřebovat. Moc děkujeme !!!