Konec května a celý červen, to jsou dny, kdy máme ve škole spoustu poznávacích výletů a akcí. Ale nejen ve škole, také u nás v Domově probíhá spousta akcí. Byli jsme pozváni – tak jako každý rok, paní Hankou Bískovou a jejím studiem For Body na dětský den, který se konal ve sportovním areálu v Protivíně. A jako každý rok to bylo opravdu super. Nejenom že jsme dostali občerstvení, což bylo v tom krásném dni bezvadné, ale mohli jsme si i vyzkoušet lezeckou stěnu, skákací hrad, nechat si pomalovat obličej, zkusit si malůvky v dílničkách, svézt se na koni, střílet na hřišti Laser game, potápět se v kouzelné pěně a nakonec si zatančit s ostatními dětmi a dospělými na velké zumba párty.  

Zároveň jsme se mohli podívat na několik vystoupení dětského aerobic týmu For Body, cvičení na tyči Pole Dance, kluků i děvčat z Taekwondo Protivín. Všechna vystoupení byla moc pěkná!

Ani my jsme nepřijeli s prázdnou a chtěli jsme ukázat, že i my něco umíme – naši nejmenší školkaři zatančili s Katkou a Petrou na písničku „Chci být popelář“, Martina, Andrea a Filip ukázali, jak se po roce zlepšili v gymnastice.  

Užívali jsme si to moc i my i ostatní děti a dospělí, a pokud by to jenom trochu šlo, rádi bychom se téhle skvělé akce zúčastnili i příští rok!!

Děkujeme moc paní Hance Bískové, její rodině a jejímu studiu For Body za jejich vstřícnost a pozvánku!! Děkujeme!!